Zgłoszenie awarii na obiektach wodno-kanalizacyjnych
69 722 90 02
Awaryjne czyszczenie kanalizacji
69 722 90 04
Awaryjny wywóz nieczystości płynnych
69 722 90 05

Praca

Oferty pracy

Firma Gea-Nova świadczy profesjonalne usługi asenizacyjne, na terenie województwa mazowieckiego. W związku z ciągle poszerzającym się gronem klientów i rozwojem firmy, poszukujemy nowych pracowników do naszego zespołu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz wysyłania swoich kandydatur.

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW: Konserwator sieci wodociągowo-kanalizacyjnej

OPIS

Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno-Ściekowej GEA-NOVA Sp. z o.o. Siedziba: ul. Leśna 1; Józefów; 05-860 Płochocin poszukuje kandydatów na stanowisko Konserwatora sieci wodociągowo – kanalizacyjnej.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym systemu dystrybucji wody i/lub odprowadzania ścieków

Zakres zadań:

  • eksploatacja, konserwacja urządzeń sieci wodociągowej i/lub kanalizacyjnej,
  • utrzymanie sprawności, usuwanie awarii oraz remonty urządzeń i instalacji,
  • utrzymanie stacji, ujęć wody, przepompowni, oczyszczalni ścieków i terenu wokół we właściwym stanie porządkowym, sanitarnym i estetycznym,
  • okresowe odczytywanie stanu wodomierzy u odbiorców.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum zawodowego,
  • zainteresowań i uzdolnień technicznych,
  • prawo jazdy kat. „B”,
  • mile widziane doświadczenie w pracach konserwacyjnych,
  • dokładności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • wysokich umiejętności współpracy z innymi.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w spółce o strategicznym znaczeniu dla lokalnej społeczności,
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i grupowego ubezpieczenia zdrowotnego,

wynagrodzenie 4500-5000 brutto

CV proszę przesyłać na adres mailowy. Swoją aplikację proszę opatrzeć klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w następnych rekrutacjach prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno-Ściekowej GEA-NOVA Sp. z o.o w przyszłości, proszę o dodatkowe zamieszczenie następującej klauzuli w swoich dokumentach aplikacyjnych: Swoją aplikację proszę opatrzeć klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Zapraszamy na staż!

W związku z realizowanym projektem badawczym pn.: „Minimalizacja ilości  i uciążliwości zapachowej odpadów powstających w procesie oczyszczania ścieków w wyniku zastosowania prasy pierścieniowej, ozonowania oraz mikroorganizmów probiotycznych” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych uczniów szkół zawodowych i studentów na odbycie stażu na naszej oczyszczalni ścieków. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 693 860 039 lub mailowy karolina.olczak@geanova.pl

Kierowca

GEA-NOVA jest polską rodzinną firmą, która od 30 lat zajmuje się obsługą obiektów wodno-kanalizacyjnych, czyszczeniem kanalizacji, zagospodarowaniem odpadów płynnych i wywozem ścieków.

Jesteśmy firmą stabilną, odnotowującą regularny wzrost sprzedaży.

Poszukujemy osób do obsługi samochodów specjalistycznych i beczek asenizacyjnych

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E
  • pracowitość, uczciwość i odpowiedzialność w pracy.

Zapewniamy:

  • umowa o pracę
  • pełny etat

Zajmujemy się:

  • Eksploatacją obiektów wod-kan (oczyszczalni, kanalizacji, SUW, wodociągów, przepompowni)
  • Czyszczeniem i monitoringiem kanalizacji
  • Czyszczeniem separatorów, tłuszczowników, osadników, przepompowni
  • Analizami laboratoryjnymi ścieków, osadów, odpadów i wody
  • Wywozem i zagospodarowaniem: ścieków komunalnych i przemysłowych, odpadów ciekłych, odpadów biodegradowalnych

CV proszę przesyłać na adres katarzyna.kobacka@geanova.pl lub dzwonić 693 206 401

Elektryk serwisant

Obowiązki:

  • obsługa techniczna obiektów WOD-KAN np. ( oczyszczalni, przepompowni, SUW)
  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie urządzeń WOD-KAN
  • SEP 1kV
  • znajomością hydrauliki do eksploatacji obiektów wodno-kanalizacyjnych.

Zapewniamy:

CV proszę przesyłać na adres karolina.olczak@geanova.pl lub dzwonić 693 860 039

Nasze usługi
Wywóz i utylizacja ścieków
Monitoring kanalizacji
Czyszczenie separatorów ropopochodnych
Czyszczenie separatorów tłuszczu
Czyszczenie kanalizacji
Nadzór technologiczny oczyszczalni
Analizy laboratoryjne
Prace specjhalistyczne na obiektach wod-kan
Eksploatacja obiektów wod-kan

geanova

Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno – Ściekowej

Wszystkie wpisy