Zgłoszenie awarii na obiektach wodno-kanalizacyjnych
69 722 90 02
Awaryjne czyszczenie kanalizacji
69 722 90 04
Awaryjny wywóz nieczystości płynnych
69 722 90 05

Blog techniczny

Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno-Ściekowej Gea-Nova posiada wieloletnie specjalizuje się w usługach kanalizacyjnych i asenizacyjnych. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy niezliczoną ilość zleceń wywozu i utylizacji ścieków oraz czyszczenia separatorów i kanalizacji. Świadczymy również profesjonalne usługi rozruchu i serwisu oczyszczalni. Dzięki wieloletniej działalności w branży, zyskaliśmy wiedzą dużą wiedzę z zakresu obsługi technologicznej obiektów wodno-kanalizacyjnych i utylizacji nieczystości płynnych, którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.

15czerwiec 2020

Kiedy warto zdecydować się na monitoring kanalizacji?

W domach jednorodzinnych, ale też częściej w wielorodzinnych budynkach dochodzi niejednokrotnie do zatorów w systemie kanalizacji. Jest to spowodowane niewłaściwymi praktykami w zakresie użytkowania rur. Spuszczanie w toalecie resztek jedzenia, chusteczek czy tamponów, a nawet pampersów to częste przyczyny powstawania zatorów, które mogą prowadzić do niedrożności systemu kanalizacji.

Czytaj więcej
05czerwiec 2020

Przepychanie kanalizacji. Jak nie uszkodzić rur?

Nieprzyjemne zapachy wydzielające się z rur to sygnał, że z naszą kanalizacją nie dzieje się dobrze. Może to być oznaką pojawienia się zatoru, który uniemożliwia swobodny przepływ wody w rurach. To oznacza, że należy czy prędzej udrożnić kanalizację, aby uniknąć niechcianej wymiany jej elementów lub pojawienia się bardziej skomplikowanego problemu z kanalizacją.

Czytaj więcej
Nasze usługi
Wywóz i utylizacja ścieków
Monitoring kanalizacji
Czyszczenie separatorów ropopochodnych
Czyszczenie separatorów tłuszczu
Czyszczenie kanalizacji
Nadzór technologiczny oczyszczalni
Analizy laboratoryjne
Prace specjhalistyczne na obiektach wod-kan
Eksploatacja obiektów wod-kan

geanova

Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno – Ściekowej

Wszystkie wpisy