Zgłoszenie awarii na obiektach wodno-kanalizacyjnych
69 722 90 02
Awaryjne czyszczenie kanalizacji
69 722 90 04
Awaryjny wywóz nieczystości płynnych
69 722 90 05

Blog techniczny

Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno-Ściekowej Gea-Nova posiada wieloletnie specjalizuje się w usługach kanalizacyjnych i asenizacyjnych. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy niezliczoną ilość zleceń wywozu i utylizacji ścieków oraz czyszczenia separatorów i kanalizacji. Świadczymy również profesjonalne usługi rozruchu i serwisu oczyszczalni. Dzięki wieloletniej działalności w branży, zyskaliśmy wiedzą dużą wiedzę z zakresu obsługi technologicznej obiektów wodno-kanalizacyjnych i utylizacji nieczystości płynnych, którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.

14sierpień 2019

Cechy dobrego serwisu kanalizacji

Z tego artykułu dowiesz się, jakimi najważniejszymi cechami powinien wyróżniać się profesjonalny serwis kanalizacji, z którego usług zdecydowanie warto skorzystać.

Czytaj więcej
04sierpień 2019

Trzy sposoby zagospodarowania odpadów ściekowych

Zwiększenie produkcji odpadów ściekowych uwarunkowany jest wzrostem liczby ludności i zastosowaniem coraz bardziej zaawansowanych technologicznie metod oczyszczania ścieków.

Czytaj więcej
01sierpień 2019

Jak wyposażone są samochody asenizacyjne?

Wywóz nieczystości, czyli asenizacja, to usługi, które wymagają nie tylko odpowiedniej wiedzy i umiejętności od osób odpowiedzialnych za ich realizację, ale przede wszystkim zastosowania odpowiedniego sprzętu i pojazdów. Szczególnie transport nieczystości wymaga ostrożności, dlatego też może odbywać się wyłącznie specjalistycznymi samochodami. W tym artykule podpowiemy, czym wyróżniają się pojazdy asenizacyjne i w co są wyposażone?

Czytaj więcej
Nasze usługi
Wywóz i utylizacja ścieków
Monitoring kanalizacji
Czyszczenie separatorów ropopochodnych
Czyszczenie separatorów tłuszczu
Czyszczenie kanalizacji
Nadzór technologiczny oczyszczalni
Analizy laboratoryjne
Prace specjhalistyczne na obiektach wod-kan
Eksploatacja obiektów wod-kan

geanova

Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno – Ściekowej

Wszystkie wpisy