Zgłoszenie awarii na obiektach wodno-kanalizacyjnych
69 722 90 02
Awaryjne czyszczenie kanalizacji
69 722 90 04
Awaryjny wywóz nieczystości płynnych
69 722 90 05

Blog techniczny

Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno-Ściekowej Gea-Nova posiada wieloletnie specjalizuje się w usługach kanalizacyjnych i asenizacyjnych. Na przestrzeni lat zrealizowaliśmy niezliczoną ilość zleceń wywozu i utylizacji ścieków oraz czyszczenia separatorów i kanalizacji. Świadczymy również profesjonalne usługi rozruchu i serwisu oczyszczalni. Dzięki wieloletniej działalności w branży, zyskaliśmy wiedzą dużą wiedzę z zakresu obsługi technologicznej obiektów wodno-kanalizacyjnych i utylizacji nieczystości płynnych, którą chcielibyśmy się z Państwem podzielić na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.

14lipiec 2020

Błędy popełniane przy oczyszczaniu kanalizacji

Nawet w prawidłowo wykonanym układzie kanalizacji regularnie odkładają się osady i inne zanieczyszczenia. Wymaga to od nas ich systematycznego oczyszczania. Zaleca się zatrudnienie do tego profesjonalnej firmy z doświadczeniem. Wiele osób próbuje jednak robić to na własną rękę. Jakie błędy najczęściej popełniają?

Czytaj więcej
07lipiec 2020

Mity związane z branżą asenizacyjną

W ostatnich latach branża asenizacyjna prężnie się rozwija. Mimo, iż konkurencja w Polsce jest na dość wysokim poziomie, wciąż istnieje zapotrzebowanie na tego typu usługi. Jest to spowodowane obowiązkiem zawierania umów z firmami asenizacyjnymi przez właścicieli posesji niepodłączonych do kanalizacji. Mimo to, o branży tej wciąż krąży wiele mitów. Jakich?

Czytaj więcej
Nasze usługi
Wywóz i utylizacja ścieków
Monitoring kanalizacji
Czyszczenie separatorów ropopochodnych
Czyszczenie separatorów tłuszczu
Czyszczenie kanalizacji
Nadzór technologiczny oczyszczalni
Analizy laboratoryjne
Prace specjhalistyczne na obiektach wod-kan
Eksploatacja obiektów wod-kan

geanova

Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno – Ściekowej

Wszystkie wpisy